Tablety w Naszej Bibliotece

f1

Tablety stały się na świecie bardzo popularne. Można przeglądać strony internetowe, oglądać filmy, grać w gry, edytować zdjęcia, robić zakupy online. Tablety są łatwe w użyciu, dają natychmiastowy dostęp do wszystkich swoich funkcji i zainstalowanych programów, pozwalają na wygodne czytanie obszernych treści, a nawet całych książek.

 Zawierają także rozmaite aplikacje edukacyjne, na przykład do nauki języków obcych, rysowania czy projektowania.  Polacy coraz bardziej przekonują się do tych urządzeń. Na to zapotrzebowanie odpowiada projekt „Tablety w twojej bibliotece”, który jest częścią Programu Rozwoju Bibliotek. Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego wyposażyła w tysiąc tabletów biblioteki, które zostały wyłonione w konkursie. Dodatkowo FRSI udostępniło bibliotekom pakiet edukacyjny w celach instruktażowych.

Miło nam poinformować naszych Czytelników, że nasza biblioteka także otrzymała trzy iPady, z których mogą korzystać Czytelnicy.

f1

Tablety stały się na świecie bardzo popularne. Można przeglądać strony internetowe, oglądać filmy, grać w gry, edytować zdjęcia, robić zakupy online. Tablety są łatwe w użyciu, dają natychmiastowy dostęp do wszystkich swoich funkcji i zainstalowanych programów, pozwalają na wygodne czytanie obszernych treści, a nawet całych książek. Zawierają także rozmaite aplikacje edukacyjne, na przykład do nauki języków obcych, rysowania czy projektowania.  Polacy coraz bardziej przekonują się do tych urządzeń. Na to zapotrzebowanie odpowiada projekt „Tablety w twojej bibliotece”, który jest częścią Programu Rozwoju Bibliotek. Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego wyposażyła w tysiąc tabletów biblioteki, które zostały wyłonione w konkursie. Dodatkowo FRSI udostępniło bibliotekom pakiet edukacyjny w celach instruktażowych.

Miło nam poinformować naszych Czytelników, że nasza biblioteka także otrzymała trzy iPady, z których mogą korzystać Czytelnicy.

Partnerzy:

 
images indeks PCRS kwadrat funmedia logo   funmedia logo Kudowa
         
fundacjaorange l1 rgbmale 1545068 192988140895360 2043798836 n logo NMB labib logo nazwa PL 300dpi
         
CPCD logo 01 FA  skansen nachod

 FRSI