Interaktywna nauka online dla najmłodszych, młodzieży, osób dorosłych i seniorów!

Opublikowano: wtorek, 15, listopad 2016

funmedia

Miejska Biblioteka Publiczna w Kudowie Zdroju   dzięki  współpracy z firmą Funmedia  po raz kolejny zaprasza do skorzystania z nowej oferty kursów językowych i specjalistycznych.

Kursy językowe Lerni, kursy specjalistyczne z serii Kursy123, to multimedialne i w pełni interaktywne narzędzia wspomagające naukę języków obcych oraz rozwój umiejętności specjalistycznych. Użytkownicy zdobywają wiedzę dzięki grom, fotolekcjom, filmom, dialogom z native speakerami i ćwiczeniom. Multimedia oddziałowują na więcej zmysłów, dzięki temu przyspieszają proces zdobywania wiedzy, czynią go trwalszym, a co najważniejsze wyjątkowo atrakcyjnym dla użytkownika!  Każdy jeden dostęp, przyznany Użytkownikowi, umożliwia skorzystanie z dowolnego, wybranego kursu językowego lub specjalistycznego, czyli każdy zapisany Użytkownik może korzystać z pięciu kursów w ramach FUNPAKIETU.

Pakiet obejmuje:

-  Czytaj123 – kurs szybkiego czytania, poprawia pamięć fotograficzną

-  Pamiętaj123 kurs, który uczy technik szybkiego czytania i poprawia pamięć fotograficzną  -  Fotografia123 to internetowy kurs fotografii dla każdego miłośnika zdjęć

-  Pisz 123 – rozwija umiejętność szybkiego bezwzrokowego pisania na klawiaturze

- Włoski 123

Główną zaletą kursów z programu Funmedia dla bibliotek jest to,  że nauka może odbywać się zarówno w bibliotece jaki i w domu.

Zgłoszenia przyjmowane są osobiście w bibliotece. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Uruchomienie Funpakietu jest bardzo proste – krok po kroku:

1. należy pobrać kod u bibliotekarza

2. następnie wejść na stronę www kursu http://www.kursy123.pl/funpakie

3. trzeba podać adres email

4. wpisać kod kliknąć ikonę „Aktywuj”

5. na adres mailowy Czytelnik otrzyma link aktywacyjny i hasło

Gotowe! Można rozpocząć naukę!

images indeks PCRS kwadrat funmedia logo   funmedia logo logo (1)

fundacjaorange l1 rgbmale FFL 480x260 logo NMB labib logo nazwa PL 300dpi