Regulamin konkursu "Video Casting"

Nadrzędna kategoria: ROOT Kategoria: Nieprzypisane Utworzono: czwartek, 01 marzec 2018 Poprawiono: czwartek, 10 styczeń 2019 Opublikowano: czwartek, 01 marzec 2018 Biblioteka1

"Video Casting – Noc z Andersenem 2018"

Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu jest Miejska Biblioteka Publiczna w Kudowie-Zdroju.
  2. Konkurs trwa od 1 marca 2018 roku do 21 marca 2018 roku.
  3. Praca konkursowa w postaci filmu ma odpowiadać na pytanie "Dlaczego to właśnie ja mam uczestniczyć w Nocy z Andersenem 2018?"
  4. W konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku 9-12 lat posiadające kartę biblioteczną w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kudowie-Zdroju

Warunki uczestnictwa

1. Praca konkursowa ma być nagraniem video. Czas trwania filmu nie może przekraczać 3 minut i nie być krótszy niż 1 minuta. Nagranie ma odpowiadać na pytanie "Dlaczego to właśnie ja mam uczestniczyć w Nocy z Andersenem 2018?"
  2. Praca przekazana na konkurs ma być pracą samodzielną, nagraną dowolnym sprzętem w formacie mp4 lub avi. Inne formaty nagrań powinny być wcześniej omówione z bibliotekarzem.
  3. Nie dopuszcza się prac grupowych. Każdy film ma być pracę indywidualną.
  4. Uczestnik może przesłać tylko jedną pracę konkursową.
  5. Gotowe nagrania należy przesłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule maila wpisując "Video Casting - Noc z Andersenem 2018" lub dostarczyć na dowolnym nośniku do biblioteki.
  6. Plik przesyłany na konkurs powinien być nazwany wg wzoru: imię_nazwisko_nrkartybibliotecznej
  7. Aby praca wzięła udział w konkursie niezbędne jest dostarczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz publikację nagrania przez bibliotekę (Załącznik nr 1 do regulaminu). Gotowe do podpisania zgody można pobrać ze strony biblioteki www.biblioteka.kudowa.pl lub uzyskać od bibliotekarza. Zgodę podpisują rodzice bądź opiekunowie uczestnika.
  8. Nagrania należy dostarczyć do 21 marca 2018 roku do godziny 18:00.

Wyniki konkursu i nagrody

1. Prace oceniać będzie jury powołane spośród pracowników biblioteki.
  2. Oceniane będą: technika, treść nagrania oraz poprawność formy wypowiedzi.
  3. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 27 marca 2018 roku poprzez opulikowanie listy imion i nazwisk zwycięzców. Lista zostanie udostępniona na stronie internetowej biblioteki, fanpage'u biblioteki na portalu Facebook oraz wywieszona w holu biblioteki.
  4. Nagrodą w konkursie jest udział w Nocy z Andersenem organizowanej w noc z 6 na 7 kwietnia 2018 roku w bibliotece.
  5. Udział w Nocy z Andersenem jest zagwarantowany dla klubowiczów Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci i młodzieży "Czytodajnia".
  6. Zwycięzcy do 5 kwietnia 2018 roku muszą dostarczyć deklaracje uczestnictwa podpisane przez rodziców lub opiekunów, będące zgodą na udział w Nocy z Andersenem. Szczegóły uczestnictwa podane zostaną zwycięzcom przy odbieraniu deklaracji.
  7. Niedostarczenie deklaracji równa się wykluczeniu z udziału w Nocy z Andersenem.

Postanowienia końcowe

1. Biorąc udział w konkursie uczestnik akceptuje regulamin.
  2. Regulamin niniejszego konkursu będzie dostępny na stronie www.biblioteka.kudowa.pl oraz u bibliotekarzy.
  3. Organizator zastrzega sobie prawo do

a) zmiany postanowień niniejszego regulaminu w przypadku zmian przepisów prawnych lub innych istotnych zdarzeń mających wpływ na organizowanie konkursu.

b) odstąpienia od organizowania konkursu bez podania przyczyny,

c) nierozstrzygnięcia konkursu w przypadku zbyt małej ilości przekazanych prac,

d) rozstrzygania w kwestiach nieuregulowanych postanowieniami regulaminu.

*******************************************************************************************************************************************

Regulamin, załącznik oraz zaproszenie do konkursu można pobrać z dysku Google: >>tutaj<<