Najwierniejsi z Czytelników

Tegoroczne obchody Tygodnia Bibliotek rozpoczęliśmy spotkaniem z naszymi Najwierniejszymi Czytelnikami! Wspaniałe przedstawienie o zamieszaniu w bajkach w wykonaniu dzieci z Zespołu Szkół Publicznych im. Jana Pawła II rozgrzało publikę już na wstępie. Owacjom nie było końca bo i młodzi aktorzy popisali się swoimi zdolnościami! Później przyszła pora na kawę, ciastko i... podziękowania, oczywiście z kwiatkiem. Zresztą, w czasie imprezy kwiaty krążyły nieustannie - my dziękowaliśmy Czytelnikom, a Czytelnicy nam, w końcu to Dzień Bibliotekarza. Dwa torty zniknęły w mgnieniu oka, a przez kolejne dwie godziny nie ustawały żywiołowe dyskusje. Bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas oraz tak liczne przybycie. Widzimy się za rok!