Tablety w Naszej Bibliotece

Opublikowano: środa, 08, kwiecień 2015

f1

Miło nam poinformować naszych Czytelników, że nasza biblioteka także otrzymała trzy iPady, z których mogą korzystać Czytelnicy.

f1

Tablety stały się na świecie bardzo popularne. Można przeglądać strony internetowe, oglądać filmy, grać w gry, edytować zdjęcia, robić zakupy online. Tablety są łatwe w użyciu, dają natychmiastowy dostęp do wszystkich swoich funkcji i zainstalowanych programów, pozwalają na wygodne czytanie obszernych treści, a nawet całych książek. Zawierają także rozmaite aplikacje edukacyjne, na przykład do nauki języków obcych, rysowania czy projektowania.  Polacy coraz bardziej przekonują się do tych urządzeń. Na to zapotrzebowanie odpowiada projekt „Tablety w twojej bibliotece”, który jest częścią Programu Rozwoju Bibliotek. Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego wyposażyła w tysiąc tabletów biblioteki, które zostały wyłonione w konkursie. Dodatkowo FRSI udostępniło bibliotekom pakiet edukacyjny w celach instruktażowych.

images indeks PCRS kwadrat funmedia logo   funmedia logo logo (1)

fundacjaorange l1 rgbmale FFL 480x260 logo NMB labib logo nazwa PL 300dpi