"Mała książka - wielki człowiek"

Kategoria: dzieci Opublikowano: czwartek, 05 lipiec 2018

mala ksiazka wielki czlowiek logo (1)

Projekt "Mała Książka- Wielki Człowiek", skierowany jest  do trzyletnich czytelników biblioteki. Z przyjemnością informujemy, że nasza biblioteka zakwalifikowała się do projektu. Liczymy, że wspólnie uda nam się sprawić, że czytanie książek stanie się atrakcyjnym sposobem spędzania czasu przez rodziców i dzieci, a biblioteki będą postrzegane jako instytucje, gdzie mały człowiek po raz pierwszy zetknie się z życiem kulturalnym.

Akcja rozpocznie się we wrześniu 2018 roku. Będzie wspierana kampanią w mediach tradycyjnych i społecznościowych.

Zapraszamy również do udostępniania i śledzenia profilu projektu na www.facebook.com/malaksiazkawielkiczlowiek/

Kampania społeczna „Mała książka - wielki człowiek” została dofinansowana przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.