FunEnglish w bibliotece - interaktywny kurs angielskiego dla dzieci

Opublikowano: czwartek, 07, maj 2015

angielski baner

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 6-12 lat na bezpłatny komputerowy kurs języka angielskiego FunEnglish.pl. Łączy on zabawę i naukę przy użyciu komputera. Każde dziecko może korzystać z kursu samodzielnie. Dokładnie tak, jak na co dzień korzysta z gier komputerowych.

Tym razem dzieci mogą uczyć się nie tylko w bibliotece ale też w domu.

FunEnglish.pl to interaktywna platforma nauczania języka angielskiego, której podstawowym założeniem jest nauka angielskiego na odległość i z użyciem nowoczesnych technologii. Kurs FunEnglish.pl zbudowany jest z 4-ech typów multimediów:
•    Filmy
•    Fotolekcje
•    Gry edukacyjne
•    Piosenki karaoke

Kurs polega na połączeniu najnowszych technologii z tradycyjnym nauczaniem. Składa się z ponad 60 gier edukacyjnych, setek filmów, piosenek, „foto-lekcji” i ćwiczeń opracowanych przez ekspertów. Dzieci w świecie FunEnglish.pl przeżywają przygody wraz z bohaterami gier i filmów i uczą się bezpośrednio od native speakerów.
Kurs jest oparty o metodę immersion, polegającą na zanurzeniu w języku angielskim. FunEnglish.pl tworzy sytuacje komunikacyjne i sprawia, że dzieci mówią i myślą w języku angielskim. Dzięki temu postępy w nauce są znacznie szybsze niż w tradycyjnych metodach nauczania.

plakat dzieci2 723x1024

FunEnglish.pl to interaktywna platforma nauczania języka angielskiego, której podstawowym założeniem jest nauka angielskiego na odległość i z użyciem nowoczesnych technologii. Kurs FunEnglish.pl zbudowany jest z 4-ech typów multimediów:

• Filmy
  • Fotolekcje
  • Gry edukacyjne
  • Piosenki karaoke

images indeks PCRS kwadrat funmedia logo   funmedia logo logo (1)

fundacjaorange l1 rgbmale FFL 480x260 logo NMB labib logo nazwa PL 300dpi