8 maja - Dzień Bibliotekarza

Publikacja: 12 maja 2023 roku

Dziękujemy za tyle życzeń, uścisków, kwiatów, słodkości, kawości i życzliwości!

Dziękujemy za pamięć i odwiedziny Pani Burmistrz Miasta Anety Potocznej, Muzeum Kultury Ludowej Pogórza Sudeckiego - Skansen w Pstrążnej

i Kudowskie Centrum Kultury i Sportu.

Dzień rozpoczęłyśmy od spotkania dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Co słonko widziało" z poetką i bajkopisarką Alicją Wendekier. Uwierzcie nam na słowo, że dzieci były zachwycone - aż zaglądałyśmy podejrzliwie jak też udało im się usiedzieć tak długo słuchając bajek :)
Na koniec spotkania... niespodzianka! Do dzieci zajrzał Dariusz Brzeski ze swoim niezwykłym stadkiem - gęsią, kaczką i psem. Radości nie było końca!

My za to dostałyśmy od naszych zaczytanych przedszkolaków pierwsze w tym dniu życzenia i cudowne bukiety kwiatów!

Aż nam się łezka w oku zakręciła.

Na koniec dnia, dla równowagi, miało miejsce spotkanie nadzwyczajne Dyskusyjnego Klubu Książki i tym razem świętowaliśmy z zaczytanymi seniorami.

Na ciacho do bibliotekarek w ciągu dnia zajrzało tak wielu Czytelników, że nie udało nam się Was zliczyć.

Wszystkim serdecznie dziękujemy i zapraszamy również poza naszym świętem!