Allez, venez! Spotkanie z francuską piosenką w Teatrze Zdrojowym

Publikacja: 07 marca 2022 roku

Zbliżające się Święto Kobiet było doskonałą okazją, aby rozpocząć świętowanie koncertem.

W Teatrze Zdrojowym już dawno nie było tak wielu widzów. Koncert piosenki francuskiej „Allez,  venez!”  przyciągnął mieszkańców i kuracjuszy.

To były nie tylko wspaniałe chwile, ale także wzruszające. Wydarzenie rozpoczęło się piosenką o Ukrainie, gdyż chcieliśmy wspomnieć  o sytuacji i waleczności naszych Sąsiadów.

Koncert urozmaicił quiz wiedzy o Francji, a nagrodami były… rajtuzy pończochowe i goździki (Kto jeszcze pamięta te czasy!),

co spotkało się z salwą śmiechu na widowni.

W Koncercie „Aller vener” wystąpili:

Julia Mikołajczak- śpiew

Malwina Kołt- skrzypce

Daniel Kopeć - akordeon

Gdyby można było aplauz trwałyby do dziś.