BOOM! Na komiksy i gry planszowe w bibliotece

Publikacja: 19 października 2021 roku

Kolejna dobra wiadomość dla naszych najmłodszych czytelników!

Nasza biblioteka zakwalifikowała się do akcji "BOOM! Na komiksy i gry planszowe w bibliotece".

Znalazła się tym samym wśród 100 nagrodzonych bibliotek.

Nagrodami są komiksy dla dzieci o następujących tytułach: Smerfy i świat emocji - Smerf, który lubił tylko deser, Smerfy i świat emocji - Smerfetka jest takim samym Smerfem jak inne, Ptyś i Bill, Lou, Studio Tańca, Siostry, Ernest i Rebeka, Kamila i Konie, a także gry planszowe: Ubongo – gra karciana, Łap za słówka – gra karciana, Fits Travel.

Dziękujemy!

Już w listopadzie zaprosimy Was na Komiksowy BOOM i zabawy z planszówkami.

Szczegóły wkrótce.

Akcję "BOOM! Na komiksy i gry planszowe w bibliotece" realizuje Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego wspólnie z Wydawnictwem Story House Egmont sp. z o.o.