Budżet Obywatelski - Interaktywna Podłoga Smart Floor dla Biblioteki

Publikacja: 08 października 2021 roku

Rozpoczęło się głosowanie na Budżet Obywatelski na 2022 r. w Kudowie-Zdroju.

Wśród projektów znalazł się jeden, który dotyczy nas bezpośrednio. Bardzo byśmy chcieli zakupić Smart Floor do biblioteki i to w wersji mobilnej, żeby móc odwiedzać szkoły i przedszkola! Projekt zakłada zakup mobilnej podłogi interaktywnej, dzięki której zajęcia dla dzieci oraz
osób niepełnosprawnym będą jeszcze ciekawsze. SmartFloor to interaktywna podłoga (na podłożu wyświetla się ekran), która reaguje na ruch oraz
umożliwia sterowanie obrazem za pomocą specjalistycznych pisaków interaktywnych.

Co to?

Smart Floor to interaktywna podłoga - na podłodze wyświetlany jest ekran, który reaguje na ruch. W zaleźności od
zainstalowanych aplikacji spełnia różne funkcje.

Dla kogo?

Projekt dedykowany jest dzieciom szkolnym i przedszkolnym. Zajęcia odbywać się będą zarówno w bibliotece, jak i w szkołach i przedszkolach. Fakt, że jest to wersja mobilna daje nam pełne pole do popisu.

Co nam to da?

Smart Floor zapewnia dzieciom sporo ruchu w atrakcyjnej formie. Ograniczona przestrzeń uczy dzieci współpracy i wspólnej zabawy. Aplikacje związane z rewalidacją będą wsparciem dla osób niepełnosprawnych oraz wspomogą ich aktywizację w kulturze. I bądźmy szczerzy, dorośli bawili się na Smart Floor równie dobrze jak dzieci.

Głosujcie na projekt nr 6 - Smart Floor

Z góry dziękujemy za oddane głosy.