OBSERWUJ NAS W SIECI:

Code Week w Bibliotece

Publikacja: 07 października 2021 roku

Zacznij przygodę z programowaniem!

Jak co roku zapraszamy dzieci do udziału w CodeWeek, czyli Europejskim Tygodniu Kodowania.

Akcja odbywa się na terenie całej Europy i skierowana jest do wszystkich tych, którzy są zainteresowani programowaniem lub dopiero chcą z nim rozpocząć swoją przygodę. Przed nami: kubeczkowy zawrót głowy, gry i zabawy logiczne, szyfrowanie kodów, kodowanie na macie i oczywiście programowanie robotów Photon.

Zapraszamy wszystkich zakodowanych w każdą środę:

06 października godz. 15.30

13 października godz. 15.30

20 października godz. 15.30

27 października godz. 15.30

Copyright © 2021 Miejska Biblioteka Publiczna w Kudowie-Zdroju. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie Ambicode dla Miejska Biblioteka Publiczna w Kudowie-Zdroju.