Dzień Seniora w bibliotece

Publikacja: 30 września 2023 roku

Już drugi raz spotkaliśmy się z naszą najstarszą młodzieżą podczas Dnia Seniora w Bibliotece.

Seniorzy nie zawiedli i stawili się licznie.

Na sześcioro z nich czekały gratulacje za dużą liczbę wypożyczonych książek (od 93 do 98 w okresie 1 stycznia - 30 września!),

a na wszystkich - Janusz Biliński z kameralnym koncertem. Była poezja, były piosenki polskie, były piosenki francuskie...

Był bal!

Nie zabrakło przepysznego torta (uwaga! Tort upiekła z sercem nasza własna dyrekcja!), kawki i herbatki, a na pożegnanie - drobnego upominku.

Dziękujemy raz jeszcze za Waszą obecność, panu Januszowi za cudowny koncert i widzimy się za rok!