Inauguracja Klubu Rodzica w Kudowie-Zdroju

zaprasza na

Inaugurację KLUBU RODZICA w Kudowie-Zdroju

spotkanie ze specjalistką AGNIESZKĄ URBAŃSKĄ

Agnieszka Urbańska - autorka książek dla dzieci i młodzieży, prowadzi kursy twórczego pisania i warsztaty.
Na naszym spotkaniu wystąpi z tematem współczesnej literatury dziecięcej:
"Czerwony kapturek dziś, czyli różne oblicza współczesnej literatury dziecięcej".

Spotkanie dedykowane jest rodzicom!

KLUB RODZICA
Na spotkaniu "zerowym" zaprosimy Was do współpracy - przedstawimy temat Klubu Rodzica w naszej bibliotece,
zaproponujemy swoje pomysły na spotkania i strukturę klubu oraz, co najważniejsze, zbierzemy Wasze pomysły, propozycje i uwagi.

Razem stworzymy taki Klub Rodzica, jaki nam pasuje!

Link do ankiety online do Klubu Rodzica: https://forms.gle/tQCrTn3cv5cpubBU6

Jeżeli nie chcesz czekać do spotkania napisz już dziś - biblioteka.dorosli@kudowa.pl