OBSERWUJ NAS W SIECI:

Ocalmy Świat - ekoprogram z charakterem w bibliotece

Publikacja: 26 października 2021 roku

Miło nam poinformować, że biblioteka dostała się do pilotażowego programu ogłoszonego przez Fundację ABCXXI Cała Polska czyta Dzieciom.

Ekoprogram z charakterem „Ocalimy Świat” to wyjątkowa inicjatywa edukacyjna, która łączy poszerzanie wiedzy ekologicznej uczniów z kształtowaniem ich charakteru i postaw prospołecznych oraz poszerzaniem kompetencji cyfrowych.

Ochrona środowiska, uświadomienie społeczeństwa o konieczności zachowania proekologicznego, abyśmy mogli nadal żyć, jest celem również biblioteki.

Będziemy spotykać się na warsztatach z tekstami literackimi z „Ekoopowieści z Pietruszkowej Woli ”Justyny Bednarek oraz innych autorów, aby następnie przygotować swój projekt proekologiczny na terenie naszego miasta.

Zobaczymy co to będzie….

Copyright © 2021 Miejska Biblioteka Publiczna w Kudowie-Zdroju. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie Ambicode dla Miejska Biblioteka Publiczna w Kudowie-Zdroju.