Sypana mandala
Czasem nie dzieje się tak, jak sobie zaplanowaliśmy, ale nawet w takiej sytuacji możemy się nauczyć bardzo wiele rzeczy.
Tak było 10.01.2024 r. w Domu Pracy Twórczej „Cyganeria”, kiedy gościliśmy klasę III
ze Społecznego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kudowie-Zdroju im. S. Moniuszki.
Tym dzieci sypały kolorowe mandale, współpracują ze sobą i szukając wspólnych rozwiązań w sytuacjach problemowych.
Uczniowie dzielili się materiałami, pracowali w zespołach oraz tworzyli, często eksperymentując i bawiąc się nową techniką.
Powstały niezwykłe projekty. Czasem przemyślane, a czasem mniej, ale każdy przyniósł twórcom nowe doświadczenia.
Przy okazji dzieci obejrzały również wystawę „Pamiętamy!, która została między innymi przedłużona na tą właśnie okazję.