OBSERWUJ NAS W SIECI:

„Cyganeria Juniorów”

Publikacja: 19 maja 2023 roku

19 maja 2023 r. w Domu Pracy Twórczej „Cyganeria” odbył się uroczysty wernisaż

wystawy dziecięcej i młodzieżowej pt. „Cyganeria Juniorów”.

Jak co roku oddaliśmy hołd sztuce dziecięcej. I tym razem zrobiło się barwnie i wielkoformatowo.

Na wystawie, którą można będzie oglądać do połowy lipca, pojawiły się prace - m.in.  dzieci z Zespołu Przedszkolno – Żłobkowego  im. Kubusia Puchatka w Kudowie-Zdroju – grupy: „Krasnoludki” oraz „Jagódki” oraz twórców indywidualnych. Spora część wyeksponowanych rysunków i obrazków powstała też w „Cyganerii” - w ramach cyklicznych warsztatów plastycznych prowadzonych przez  Natalię Brzezińską.

Podczas wydarzenia było mnóstwo pięknych emocji, a młodzi Twórcy zostali uhonorowani drobnymi upominkami,

a także czekało na nich słodkie „co nieco”.