„Cyganeria” w muzycznej odsłownie.

Publikacja: 20 września 2021 roku

15 września 2021 r. w ramach projektu "Poznaj sąsiada kulturalnie" odwiedziła nas Dagmara Przewłocka oraz Michał Dawidowicz, którzy wraz z klasą III ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. 100- lecia Odzyskania Niepodległości w Kudowie-Zdroju (pod opieką Kamili Muc-Buczyńkiej) wypełnili Dom Pracy Twórczej "Cyganeria" muzyką po brzegi. Magiczny czas, wspaniałe zajęcia, zabiły głośno serca bębnów…

Warsztaty realizowane przez Fundację Wspierania Integracji Społecznej OMNES SIMUL w ramach projektu "Poznaj sąsiada kulturalnie". Zadanie publiczne finansowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP w konkursie „Forum Polsko-Czeskie 2021".

#MSZ #kultura #warsztaty #bębny #ekodzwieki #WISOS #NGO
Dom Pracy Twórczej "Cyganeria"
Miejska Biblioteka Publiczna w Kudowie Zdroju
Fundacja Wspierania Integracji Społecznej OMNES SIMUL