DOLNOŚLĄSKI PRZEGLĄD PLASTYKI NIEPROFESJONALNEJ – WALOR 2022

Publikacja: 10 grudnia 2022 roku

10 grudnia 2022 roku grupa artystów z Domu Pracy Twórczej „Cyganeria” odwiedziła Dzierżoniowski Ośrodek Kultury.

W tym dniu odbyło się uroczyste otwarcie „9 Dolnośląskiego Przeglądu Plastyki Nieprofesjonalnej – Malarstwo, Grafika, Rzeźba”,

na którym swoje prace zaprezentowali niektórzy twórcy działający w ramach DPT „Cyganeria”.

Było to uroczyste wydarzenie, które dla wielu artystów z Dolnego Śląska stało się po raz kolejny okazją do zaprezentowania swoich prac szerszej grupie odbiorców.

Wystawa potrwa w do 12.02.2023 (Galeria "Na piętrze" czynna od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 18.00, Dzierżoniowski Ośrodek Kultury, ul. Świdnicka 23).

Więcej można zobaczyć tutaj