Mobilna Wakacyjna Strefa Sztuki – czyli Dom Pracy Twórczej „Cyganeria” w terenie

Publikacja: 30 sierpnia 2021 roku

9 sierpnia 2021 r. w Parku Zdrojowym Dom Pracy Twórczej „Cyganeria” kolejny raz gościł twórczo „Pod Blachą”.

„Mobilna Cyganeria”, na imprezie plenerowej zorganizowanej przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Kudowie-Zdroju, i tym razem zaoferowała wszystkim chętnym możliwość kreacji artystycznej z wykorzystaniem różnych technik plastycznych.

Przy okazji warsztatów plenerowych można było obejrzeć również prace Małych Twórców, które powstały na zajęciach przeprowadzonych w DPT „Cyganeria” w lipcu w ramach: Wakacyjnej Strefy Sztuki w „Cyganerii” - zajęcia dla półkolonii.