Sentymentalna Podróż Artystyczna po „Cyganerii”

Publikacja: 01 czerwca 2021 roku

Ze względu na pandemię w tym roku zrezygnowaliśmy z organizowania nowych wystaw i postanowiliśmy zaprezentować prace artystów związanych z Domem Pracy Twórczej "Cyganeria", które dawno nie były pokazywane, a powstawały przez kilkadziesiąt lat istnienia tego miejsca.

Ekspozycja choć stała, potrwa do końca roku 2021, ma jednak charakter otwarty. W każdej chwili artyści mogą przynieść tu swoje prace, by mogły stać się częścią prezentacji. Tak więc wystawa żyje swoim własnym, cyganeryjnym życiem…