Szanowni Państwo,

Miejska Biblioteka Publiczna w Kudowie-Zdroju i platforma Lerni zapraszają do udziału w bezpłatnych kursach języków obcych. Wystarczy przyjść do biblioteki, pobrać kod i można bez ograniczeń czasu i miejsca korzystać z darmowych internetowych kursów Lerni do nauki języków: ANGIELSKIEGO, ANGIELSKIEGO BIZNES, NIEMIECKIEGO, FRANCUSKIEGO, HISZPAŃSKIEGO I WŁOSKIEGO. Dodatkowo dostępne są  dwa kursy specjalistyczne: MASAŻ123 ORAZ PISZ123. Kody dostępu do platformy są do odebrania w wypożyczalni dla dzieci. Jedyny warunek, który muszą Państwo spełnić, to posiadanie konta w naszej bibliotece oraz aktywny adres e-mail. Kod umożliwia dostęp do wszystkich oferowanych kursów przez cały najbliższy rok.

Ilość kodów jest ograniczona.

Kursy LERNI są dostępne na multimedialnej platformie www.lerni.us. Składają się z filmów, dialogów, fotolekcji, kącików gramatycznych, modułów nauki słówek. Metoda nauczania opiera się na naturalnych procesach poznawczych. Wykorzystuje tak zwaną immersję językową - czyli całkowite zanurzenie w języku - dzięki któremu w szybkim tempie można opanować wybrany język, a efekty widoczne są już po kilku sesjach nauki.

Warto również zapoznać się z krótkim materiałem wideo dotyczącym poruszania się po platformie Lerni:

Platforma LERNI w kilku krokach:

  1. W celu aktywacji kodu dostępowego należy wejść w link http://lerni.us/aktywacja.
  2. Kolejnym krokiem jest wpisanie swojego adresu e-mail, za pomocą którego będzie odbywało się logowanie do kursu oraz podać utworzone przez siebie hasło, a następnie wybrać kod promocyjny.
  3. Należy zaakceptować regulamin oraz wybrać opcję „Aktywuj kupon”.
  4. Od tej chwili można logować się na stronie www.lerni.us.
  5. W przypadku dostępu do kursów specjalistycznychMasaż123Pisz123. użytkownicy przy logowaniu posługują się tym samym adresem mailowym i hasłem.

WAŻNE: Aby zalogować się na kursy specjalistyczne, należy wcześniej aktywować kod na LERNI.

 

Życzymy miłej i owocnej nauki.

Partnerzy:

 
images indeks PCRS kwadrat funmedia logo   funmedia logo Kudowa
         
images Logo Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowegosvg   NPRCz 850x450  
         
fundacjaorange l1 rgbmale 1545068 192988140895360 2043798836 n logo NMB labib logo nazwa PL 300dpi
         
CPCD logo 01 FA skansen nachod

 FRSI